• Villa Nazlı Hakkında
    Villa Nazlı Hakkında

Villa Nazlı Hakkında


Villa Nazlı Hakkında

Villa Nazlı; Kalkan’ın Sarıbelen köyünde yer  Işıklar Ülkesi Likya Yürüyüş Yolunda yer alan eşsiz, deniz ve panoramik doğa manzarası ile çevrelenmiş kiralık villamızdır.

Villa Nazlı; 6 kişi kapasitelidir ve  3 yatak odası bulunmaktadır. Her yatak odasında ebeveyn banyosu  mevcuttur.

Villa Nazlı; eksiksiz mutfak gereçleri olup açık mutfaklı, modern ve kullanım açısından rahat edebileceğiniz imkanları olan lüks salonlu ve konforlu kiralık villadır.

Şahsi havuzu dışarıdan görünmeyen kiralık yazlığımız muhafazakar tatilcilerimiz ,kalabalık ailelerimiz ve arkadaş grupları için ideal bir villadır. 

Doğal Muhafazakar olan villamızın misafirlerimiz isteği doğrultusunda havuzunun etrafı kapatılabilmektedir.

Villamızın havuz bakımı ve böcek/zararlı ilaçlaması periyodik olarak villa görevlimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca bahçe bakımı ve çöplerin atılması düzenli olarak villa görevlisi tarafından yapılmaktadır.

Villamızın giriş saati öğleden sonra 15:00'dır. 
Villamızın çıkış saati öğleden önce 10:00'dır.

Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz. Giriş saatinden önce gelen tatilcilerimizi villamızın hazırlanana kadar restaurantımız olan Coriander Restaurant'ta konuk edebilmekteyiz.